מדיניות פרטיות מידע


ברוך הבא ל FirstMatch networks (להלן האתר) המציעה שרות למציאת התאמה בין מחפש עבודה למעסיק על בסיס למידה חישובית - להלן השרות. אנו דואגים לפרטיות המידע ומשתדלים לעשות את המיטב כדי להגן עליו.

תקנון פרטיות מידע זה הנו חלק מתקנון תנאי השימוש שתוכנו חל גם על תקנון פרטיות מידע זה.   

לידיעתך במידה ותבחר להיכנס, לגשת או לעשות שימוש באתר ,בשירות ו/או בתוצריו אתה מצהיר שקראתה והבנתה את תנאי השימוש ואת תנאי פרטיות מידע שלהלן.

 במידה ואינך מסכים עם התנאים אינך מורשה להמשיך לגלוש באתר, לעשות שימוש באתר או להשתמש בשירותיו.

לפני כל שימוש באתר עליך לדעת ולהבין האתר אינו יכול להבטיח שכל דבר שתפרסם, תשלח או תפיץ יישאר סודי. למעשה חלק גדול מהמידע כולל תוצאות מבחני התאמה, פרטים מסוימים על המשרה ועוד נועדו לשיתוף בין אם מדובר במועמדים, מגייסים או כל צד שלישי אחר.

לכן, אל תפרסם, תשלח או תפיץ לאתר ו/או באתר שום דבר שיש ברצונך להשאירו סודי או פרטי.

איזה מידע אנו (FirstMatch) עשויים לאסוף?

  • פרטי יצירת קשר, כולל דואר אלקטרוני, טלפון ביתי ו/או טלפון נייד.
  • תוצאות מבדקים ושאלונים אישיים לצורך ביצוע התאמות כולל קלטים שהוכנסו ע"י המשתמש ושונו, כולל מידע לגבי אופן התנהגות המשתמש במהלך הזנת הקלטים, כולל מדידה של זמנים וכל אינטראקציה או פעולה שמתבצעת במהלך השימוש בשירות או באתר. מידע זה בין היתר ישמש לצורך בניית ציון התאמה בין מועמד למגייס.
  • ספציפיקציות ונתונים לגבי העדפות אישיות של מועמד ו/או מגייס. בין ביתר נאסוף פרטים על המשרה, על תנאיה , מיקומה הערות כלליות, חוות דעת על עובדים קיימים, השכלה, ניסיון ,עבודות קודמות ,מיקום מועדף של המשרה, הצטיינויות ואותות, היקף משרה, ציפיות לגבי המשרה וכישורים.
  • פניות, תגובות, טענות בקשות, תלונות הצעות כתוצאה מהתקשרות עם האתר או עם צוותו בכל דרך לרבות טפסים, דואר אלקטרוני ו/או קשר טלפוני.
  •  איסוף סטטיסטיקות אנונימיות לצורך שיפור האתר, ושירותיו לרבות שיפור ואופטימיזציה של פרסום ושיווק באתר.
  • איסוף מידע לגבי המכשיר שממנו בוצעה ההתקשרות עם האתר.

 

שימוש במידע

הנתונים הנאספים מהמשתמש נשמרים במאגר הנתונים של האתר. האתר יעשה בו שימוש לצורך הספקת שירותיו ולשם שיפור וייעול שירותיו כמו גם לכל מטרה אחרת המפורטת בתנאי השימוש ו/או הפרטיות.

 

אבטחת מידע

אנו ב FirstMatch networks עושים מאמצים רבים כדי לשמור על פרטיות המידע שמסרתם דרך האתר כולל הצפנה של המידע שנשמר במאגר הנתנוים שלנו בהתאם לסטנדרטים גבוהים של הצפנה. אם זאת חשוב מאוד להבהיר אף אתר איננו מוגן באופן מוחלט ולכן גם אנחנו לא יכולים להבטיח הגנה מוחלטת על המידע מפני פריצות, מתקפות ו/או פגיעות.

המידע עשוי להישמר במדינות כמו ישראל, ארה"ב או כל מדינה אחרת שבה המידע עובר או שבה לאתר יש שרתים , מתקנים או נציגויות. 

 

קבצי Cookies – "עוגיות"

האתר אוסף מידע באופן אוטומטי מהדפדפן של המשתמש בעת ביקור באתר. כמו גם יתכן ויעשה שימוש בקבצי עוגיות שלא נמחקו כתוצאה מביקורים קודמים באתר. אתה רשאי לבטל בהגדרות הדפדפן שמירה של קבצי עוגיות, במידה ותבחר לעשות כך יתכן ושירותים מסוימים לא יהיו זמינים עבורך או לא יעבדו כראוי.

האתר עשוי לעשות שימוש בטכנולוגיות אינטרנט נוספות לשם אנליטיקות ומידע נוסף על מנת לעקוב אחר פעילות המשתמש באתר ובשירותיו.

האתר עשוי לעשות שימוש במידע זה על מנת להתאים את שירותיו למשתמש לרבות בחירה של פרסומים מותאמים אישית, תוכן או פעילויות אחרות של האתר.

 

פרסומים וקישורים של צדדים שלישיים באתר

האתר עשוי לשלב פרסומות וקישורים באתר ובשירותיו, עם לחיצה על פרסומות עשוי המשתמש לעבור לאתרים שאינם בשליטתנו. אתרים אלו עשויים לאסוף מידע באופן עצמאי על המשתמש לרבות מידע אישי. במקרים מסויימים האתר (First Match) עשוי לקבל מידע אודות פעילות המשתמש באתרים אלו  (אתרי צד שלישי).  

 

העברת מידע לצד שלישי

האתר עשוי להעביר כל סוג מידע לצד שלישי לרבות מידע אישי, מידע שמוגן בסיסמא ומידע שעובד. האתר עשוי גם לשנות את בעליו כתוצאה מרכישה, מיזוג או כל סיבה אחרת ולכן עליך לזכור שכל תוכן האתר, שירותיו או כל קניין רוחני שעומד לרשותו עשוי להיות מועבר לצד שלישי.

 

שינוי ומחיקה של מידע.

במידה ותרצה לעשות שינוי במידע שאותו אין באפשרותך לשנות באופן עצמאי דרך האתר עליך לפנות אלינו בדואר אלקטרוני mail@firstMatch.net או firstmatch.net@gmail.com ואנו נשתדל לעשות מאמצים על מנת להסירו או לשנותו בהתאם לבקשתך.

אם זאת עליך לזכור כי לא כל סוג של תוכן נוכל להסיר או לשנות. חלק מהתוכן שסיפקתה עשוי להיות מעובד בשלב הבקשה או כזה שנעשה בו כבר שימוש ו/או הועבר לצדדים אחרים.

זכור, גם תוכן שנמחק או שונה לא ניתן להבטיח שאינו יישאר נגיש. יתכן שמשתמשים אחרים שמרו תוכן זה, או שתוכן זה נגנב או נשמר בזיכרון מטמון או בגיבויים קודמים שנשמרו.

 

שינויים במדיניות הפרטיות

האתר רשאי לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות.

תוסף לקויות ראייה